Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' conflicts with 'zlib output compression' in /home/slim/public_html/wp-content/plugins/check-and-enable-gzip-compression/richards-toolbox.php on line 195
ZAYIFLAMA İPUÇLARI | Diyet, Zayıflama, Diyetisyen, Online Diyet, Fiyatları

ZAYIFLAMA İPUÇLARI

ZAYIFLAMA İPUÇLARI

SÜT FISTIK

 ZAYIFLAMA İPUÇLARI

Kilo fazlanız var ve sağlıklı aynı zamanda da kalıcı kilo vermek istiyorsunuz…

O zaman size tavsiyemiz ; Diyet psikolojisi içine girmeden, hayatınızda ve yeme alışkanlıklarınızda küçük ama kalıcı değişiklikler yapmanızdır. Aşağıda okuyacağınız zayıflama ipuçları ile fazla yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.

1 – Sık sık ama az az yiyin. Vücudunuzu hiç aç bırakmayın. Sofradan kalıkınca halen kendinizi aç hissediyorsanız, hemen büyük bir bardak SU için. 4-5 saatte bir yemek ve mideyi boş bırakmamak metabolizmanızın çalışma hızını artırır.

2 – Her  şeyin, her zaman, düşük kalorili olanını seçin. Örnek canınız tatlı istedi pasta veya hamur işi türk tatlıları yerine sütlü tatlı yiyin onu da yarım porsiyon yiyin. Böylece zayıflama diyeti yaparken bile tatlı yiyebilirsiniz. Yemeklerin kızarmış olanını değil ızgarada pişmiş olanını yiyin. Kızarmış köfte & patates yerine, fırın da pişmiş köfte &patates gibi. Muz yerine portakal gibi. Kalorisi az olanı tercih ederek kalori alımını kısıtlayın.

3 – Günde 3 litre SU için. Buna alışmak için evde  veya ofiste gözünüzün önünde su sürahisi bulundurun. Sokakta yanınızda su taşıyın. Su içmekte zorlanıyorsanız suyun içine, nane, karanfil veya 1 dilim elma atarak suyun tadını lezzetli hale getirebilirsiniz. 21 gün boyunca bunu yaparsanız, SU içme alışkanlığı kazanır ve artık su içmeden duramaz hale gelirsiniz.

4 – Size önereceğimiz en gerekli zayıflama ipuçların dan biri mutlaka her gün düzenli olarak Süt için. Sütün içinde ki kalsiyum vücutta ki yağ yakımını hızlandırır ve metabolizmayı hızlandırır. Ayrıca süt  çok tok tutar. Günde üç ya da dört defa süt veya sevmiyorsanız  yoğurt ya da kefir tüketin. Bu ürünlerinde yağsız veya yarım yağlı olanlarını tercih edin.

5 – Yemekten sonra hareketli olmaya dikkat edin. Yemekten sonra, hemen yatmayın veya uzanmayın. Yemek üstüne 20 dakika yürüme alışkanlığı edinin.

6 – Akşam en son 21.00 de çok hafif bir ara öğün yiyin, örneğin 1 adet meyve ve sonra bir daha yatana kadar bir şey yemeyin. Diyet yapsanız da, yapmasanız da, asla geç saatte yiyip yatmayın.

7 – Kalorili sosları hayatınızdan çıkarın. Salatalara lezzet katmak için salata sosları veya yağ yerine nar ekşisi ve baharat ekleyin.

8- Kalorisi çok yüksek bazı besinleri unutun veya 2- 3 ayda bir yiyin. Örneğin, baklava, patates kızartması, karışık kızartma gibi yağ oranı, dolayısıyla kalorisi yüksek bu gibi gıdaları unutun. Sık yediğiniz, yağ oranı yüksek bu gibi yiyeceklerin tadını 21 günde unutursunuz.

Zayıflama ipuçları yazısının devamını, bir sonraki yazıda okumaya devam ediniz.

Slimming Center – Diyetisyen Takibi – Online diyet takibi


Tags assigned to this article:
diyetsusütyiyinzayıflama ipuçları

Related Articles

PALEO TAŞ DEVRİ DİYETİ

Paleo Taş Devri Diyeti Paleolitik devirde (Taş Devri ) insanların beslenme şekli. Taş devrinde yaşıyor olsaydık hayatta kalabilmek için, hayvanları avlayarak ve bitkileri

DİYETE BAŞLARKEN

DİYETE BAŞLARKEN  Diyete başlarken önce kendinizi takip etme alışkanlığı kazanmalısınız. Bunun içinde öncelikle yediğiniz ve içtiğiniz her şeyi yazmaya başlamalısınız.

GOJİ BERRY – ZAYIFLAMADAKİ YERİ

GOJİ  BERRY  –  ZAYIFLAMADAKİ YERİ Goji berry nedir, zayıflamadaki rolü nedir ve yan etkileri var mıdır? Goji berry son zamanlarda

No comments

Write a comment
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*