Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' conflicts with 'zlib output compression' in /home/slim/public_html/wp-content/plugins/check-and-enable-gzip-compression/richards-toolbox.php on line 195
SİSTEM 4B NEDİR ? | Diyet, Zayıflama, Diyetisyen, Online Diyet, Fiyatları

SİSTEM 4B NEDİR ?

SİSTEM 4B NEDİR ?

SİSTEM 4B İNCELME PROGRAMI

“Su içsem yarıyor” diyenlerden misiniz?

“Yoksa” ne zaman spora başlasam daha çok acıkıyorum” mu diyorsunuz.

“Ya da “ keşke biri bana yattığım yerden spor yaptırsa “ şeklinde hayalleriniz mi var?

Yıllardır her yolu denediniz, kilo verdiniz aldınız, inceldiniz, kalınlaştınız, zayıfladınız, şişmanladınız…  Ama hiçbiri kalıcı olmadı. Yaşam şeklinizi değiştiremediniz, iş yoğunluğundan spora vakit ayıramadınız, her moraliniz bozulduğunda çikolataya sarıldınız,  bazı cihazları denediniz hiçbir faydası olmadı, gazetede okuduğunuz her diyeti denediniz… Belki de internette gördüğünüz zayıflama ilaçlarından da içtiniz, biran önce zayıflamak için şok diyetleri denediniz.

Kibrit kutusu peynirlerden sıkıldınız, başta iyi giden diyetinizin hep orta yerinde bozulmasından bıktınız.  Hep bir mucize aradınız bugüne kadar…

Hep kilonuzla savaştınız,  her yerde, gündemde, hep aldığınız kilolar konuşuldu.Artık her pazartesi diyete başlayacağım psikolojisinden vazgeçtiniz, her gün yarın diyete başlayacağım psikolojisine geçtiniz.

Çocuklukta aileniz hep yiyeceklerle mi ödüllendirdi sizi, pasta ve çikolatayı sevgi ile mi kodladınız bilinçaltınızda… Her mutsuzluğunuzda kendinizi buzdolabında mı buldunuz.

Bugüne kadarki bütün bildiklerinizi unutun. Diyet kelimesini, rejim kelimesini, zayıflama kelimesini,  kilo vermeyi hepsini unutun.

Yeni kelimemiz “incelme”, yani biz kilolarınızla ilgilenmiyoruz, biz yağ hücrelerinizle, yağlarınızla ilgileniyoruz.  Vücudunuzdan o yağ hücrelerini, yağları uzaklaştırmanın yollarını sunuyoruz. Kas kaybı, cilt sarkması, doku gevşemesi gibi problemlerinizin olmasını engelliyoruz. Biz sizi hem beden, hem ruh, hem de zihin olarak ele alıyoruz. İncelme sadece diyet değildir, incelme sadece spor veya cihazlar değildir. Ya da sadece bilinçaltı temizliği veya liposuction ameliyatı değildir. Bir konsepttir incelme, bir kombinasyondur. Hem yağa yönelik olmalı, hem ruha hitap etmeli, hem bilinçaltını temizlemeli, hem cildinizi  sıkılaştırmalı, hem de sonrası için size özel beslenme yönetimi oluşturulmalı.

BİZ SİZE SİSTEM 4B‘Yİ SUNUYORUZ.

   1 Beslenme Yönetimi

   2 Bilinçaltı Terapisi

   3 Beden Küçültme

   4 Bölgesel İncelme 

 1 – BESLENME ve DİYET   

KİLO VERME: Tahlil sonuçlarınıza, yaşınıza, iş ve sosyal hayatınıza uygun, alternatifler içeren,  sağlığınızı bozmadan uygulayabileceğiniz, size özel kilo verme programınız diyetisyeniniz  tarafından hazırlanır.

KİLO KORUMA: Verdiğiniz  kiloların kalıcı olması ve bir daha geri alınmaması için, yaşam tarzınız olacak, size özel ‘Kilo Koruma Besin Değişim Dosya’nız  hazırlanır.

2 – BİLİNÇALTI TERAPİSİ – HİPNOTERAPİ 

Kontrolsüz yemenin altında yatan duygusal sorunlarınızın ve ruhsal ihtiyaçlarınızın asıl nedenleri bilinçaltınızda gizlidir. Psikoloğunuzla yapacağınız Bilişsel Terapi seansları sayesinde,  bilinçaltınızdaki olumsuz negatif  duygular, pozitif olumlu hale gelerek kalıcı  ve rahat kilo vermeniz sağlanır.

3 – BEDEN KÜÇÜLTME 

Son teknoloji AWT cihazı ile; vücunuzda ki bölgesel  fazla yağlar ve selülitler  akustik şok dalga yöntemi uygulanarak, giderilir. AWT uygulaması sonucu, cilt sıkılaşır, deformasyonlar düzelir ve vücudunuzun incelerek forma girmesi sağlanır.

4 – BÖLGESEL İNCELME

Fazla kilolarınızı verdikten sonra, genetik vücut tipinizden kaynaklanan bölgesel yağ fazlalıkları  Lazer Lipoliz ile alınır. Göğüs, karın, kalça ve bacaklarda ki deformasyonlar, cerrahi operasyonla kalıcı olarak düzeltilir.

Slimming Center ’da önemli olan kaç kilo verdiğiniz değil, kaç kilo yağ verdiğinizdir. Çünkü yağ kaybı sizi sağlığınıza ve ince bir görüntüye kavuştururken, kas ve su kaybı metabolizma hızınızın yavaşlamasına sebep olur. Temel ilke, metabolizma hızını yavaşlatmadan fazla yağlardan kurtulmak, sağlıklı ve formda kalmaktır.

Zayıflama ve incelmede Sistem 4B paket programlarımızı ; 2 aydan, 12 aya kadar,

Sağlığınıza, vücut tipinize, isteklerinize ve motivasyon derecenize göre, yani tamamen size özel,  planlıyor ve fiyatlıyoruz.

Sıcak bir dostluk ortamında, profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle sonuca ulaşana kadar, destekliyor ve takip ediyoruz…


Related Articles

DİYET YAPMAK İSTİYORUM

Diyet yapmak istiyorum Günlük aldığınız kalorileri azaltın…  Kalorileri azaltmayı zevkli bir oyun haline getirin. Kilo fazlanız varsa, demek ki siz

DETOX SU

DETOX SU 2 Litre su 1 orta boy salatalık 1 limon 1 tatlı kaşığı rendelenmiş  taze zencefil 1 fincan yeşil

ZAYIFLAMA MERKEZLERİ

Zayıflama Merkezlerine Giden Kişilerin Profilleri : Zayıflama Merkezleri – “Doktora gittim mutlaka zayıflamamı söyledi” diyenler Herhangi bir sağlık sorunu nedeniyle,

No comments

Write a comment
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*