Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' conflicts with 'zlib output compression' in /home/slim/public_html/wp-content/plugins/check-and-enable-gzip-compression/richards-toolbox.php on line 195
OP. DR. ESER AYDOGDU | Diyet, Zayıflama, Diyetisyen, Online Diyet, Fiyatları

OP. DR. ESER AYDOGDU

OP. DR. ESER AYDOGDU

OP. DR. ESER AYDOĞDU Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi eğitimini İstanbul Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaptı. Devlet görevine Yalova Devlet Hastanesi’nde devam etti. İki yıl boyunca özel bir estetik cerrahi kliniğinde çalıştı.

Op. Dr. Eser AYDOĞDU yıllardır ESTETİK VE PLASTİK CERRAHİ konusunda çok başarılı çalışmalar yapmaktadır.  Şu anda Bağdat caddesinde kendi adını taşıyan ‘Estetik & Güzellik merkezi’nde hizmet vermektedir.

Yurtiçi ve yurtdışı hastalarının kişiye özel tüm gereksinimlerini sağlayıp sağlıkla güzelliği   bütünleştiren   Op. Dr. Eser AYDOĞDU, teşhis ve tedavi edici hekimlik hizmetini üst düzeyde yapabilmek ve uluslararası  standartları yakalamak için  modern  teknolojiyi,  güleryüzlü, deneyimli  ve  güvenilir  ekibiyle  birleştirmiştir.
Bilindiği gibi  estetik  operasyonlar ;  kişinin  özgüven  ve yaşama sevincini tekrar  yerine getirebilmek   için  etkili  bir  tedavi  yöntemidir. Hastalarımıza kendi istekleri  doğrultusunda  en doğru  tanı ve hızlı  tedavi  hizmetini  sunarak yaşam kalitesini yükseltmek ,  memnuniyetini her şeyin üzerinde  tutmak  en önemlisi bunları  titizlikle yerine getirmek Op.Dr. Eser AYDOĞDU’ nun  en  temel  ilkesidir.
Kliniğimizde teknolojik yenilikler, bilimsel  gelişmeler sürekli takip edilerek hastaların hizmetine sunulmaktadır. Çalışma ekibimizle beraber amacımız  sağlık anlayışı doğrultusunda, hastaların beklenti ve memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmak ve yüksek kalitede  hizmet vermektir.
Estetik ameliyatlarda ise birinci amacımız; doğallıktır. Doğallık bizim ve hastalarımız için en önemli unsurdur. Diğer bir misyonumuz ise butik tarzında estetik cerrahi hizmetidir. Bu sistem sayesinde başarılı işler ortaya çıkartmakta ve memnuniyet yüzdesini yüksek tutmaktayız.
Diğer önem verdiğimiz konular ise ameliyatlarımızı steril hastane ortamlarında gerçekleştirmek, kaliteden ödün vermemek, en güvenilir malzemeleri kullanmak, her kullandığımız ürün, malzeme ve cihazlar hakkında bilgi vermek, etik kurallar çerçevesinde işler yapmaktır.
YAŞ NE OLURSA OLSUN, KENDİ İSTEĞİMİZ DOĞRULTUSUNDA BAŞVURDUĞUMUZ ESTETİK CERRAHİDE; BİR GÜN SİZLERİ DE MEMNUN  EDEBİLMEK DİLEĞİYLE …

Op.Dr.Eser AYDOĞDU, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi eğitimini İstanbul Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaptı.

Devlet görevine Yalova Devlet Hastanesi’nde devam etti. İki yıl boyunca özel bir estetik cerrahi kliniğinde çalıştı.

New Jersey’de Dr. Gregory Pistone’nin yanında saç ekimi eğitimi aldı. Philadelphia’da Pennsylvania Üniversitesi’nde yüz cerrahisi ve meme cerrahisi biriminde klinik observer olarak bulundu.

Amerika’daki eğitimini tamamladıktan sonra Metropolitan Florence Nightingale Hastanesi’nde Plastik Cerrahi Uzmanı olarak görevine devam etti. Düzenli olarak Monte Carlo’daki Antiaging kongresine katılmaktadır. Ayrıca her sene mutlaka yurtdışı kongrelerine katılmaktadır.

11 uluslararası, 5 yurtiçi yayını ve kongrelerde ise 9 sözlü bildiri ve 9 poster sunumu bulunan Op. Dr. Eser AYDOĞDU, bilimsel çalışmalarına halen devam etmektedir.

Dr. Aydoğdu düzenli olarak televizyon kanallarında sağlık programlarında konuk olarak çıkmaktadır. Ve yazılı basında, gazetelerde ve dergilerde, internette düzenli röportajları yayınlanmaktadır.

Yurtiçi Eğitim
■ Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi
■ Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği İstanbul
■ İstanbul Üniversitesi, Çapa Tıp Fakültesi El Cerrahisi
■ İstanbul Üniversitesi, Çapa Tıp Fakültesi Onkolojik Plastik Cerrahi

Yurtdışı Eğitim
■ Hospital of University Pennsylvania, Department Plastic and Reconstructive Surgery, Klinik Gözlemci
■ Hair Transplant Clinic, New Jersey – (Dr.Gregory Pistone) Saç Ekimi Eğitimi
■ Children Hospital of Philadelphia, Departement of Craniofasial Surgery Department, Klinik Gözlemci

Deneyimler
■ Yalova Devlet Hastanesi
■ F&F Estetik Cerrahi Kliniği
■ Metropolitan Florence Nıghtıngale Hastanesi

Katıldığı Kurslar
■ Euraps Meme Cerrahisi Kursu, Mayıs 2006, İstanbul
■ Meme Cerrahisi Kursu, Estetik Plastik Cerrahi Kongresi, İstanbul 2006
■ Maksillofasyal Cerrahi ve Distraksiyon Kursu, Hacettepe Üniversitesi, 2003
■ Estetik Noninvaziv yöntemler; Vakıf Gureba Hastanesi
■ Mikrocerrahi International Symposium and Workshop, Mersin 2001
■ Maxillofasyal Cerrahi Workshop GATA, Ankara 2003

Diplomaları

Uluslararası Yayınlar
■ Yildirim S., Gideroglu K., Aydogdu E. , Avcı G., Akan M., Akoz T. Composite anterolateral thigh fascia lata flap : A good alternative to radial forearm- palmaris longus flap for total lower lip reconstruction. Plast Recons Surg 2006 May; 117(6):2033-41.
■ Ulucay GE, Yildirim S., Aydogdu E., Akoz T. Reconstruction of crush injuries of foot dorsum: is the lattismus dorsi muscle flap a reliable choice?. J Reconstr Microsurg. 2006 Apr; 22(3):157-66.
■ Yildirim S., Aydogdu E ., Taylan G., Akoz T. The true triplication of the thumb: A case of unclassified thumb polydactyly. Ann Plast Surg.2005 Sep; 55(3):321-3.
■ Aydogdu E., Yildirim S., Akoz T. Is surgery an effective and adequate treatment in advanced Marjolin’s ulcer?. Burns. 2005 Jun;31(4):421-31. Epub 2005 Apr 1.
■ Aydogdu E.,Mısırlıoğlu A., Eker G., Akoz T. Postoperative camouflage therapy in facial aesthetic surgery. Aesth Plast Surg 29:1-6,2005.
■ Aydogdu E, Akan M, Avci G, Akoz T. A method that deals with the presence of hair in animals used for research. .Plast Reconstr Surg. 2004 Nov;114(6):1691-2.
■ Aydogdu E, Yildirim S, Eker G, Akoz T. Giant lipoma of the back. Dermatol Surg. 2004 Jan;30(1):121-2.
■ Eker G, Akan IM, Aydogdu E,Akoz T.Salvage of neurocutaneous flaps with venous congestion using intravenous cannula. Plast Reconstr Surg. 2003 Sep 15;112(4):1191-2.
■ Avci G, Aydogdu E,Yidirim S, Akoz T. Soft-tissue chondroma in the thumb. Plast Reconstr Surg. 2002 Nov;110(6):1599-600.
■ Yildirim S, Akan M , Aydogdu E.Bifid median nerve. Plast Reconstr Surg. 2001 Aug;108(2):584-5.
■ Aydogdu E.,Akan M., Gideroglu K. Aköz T. Alar transposition flap for stenosis of nostril.. Scan J Plast Rec Surg.

Ulusal Yayınlar
■ Aydogdu E ., Mısırlıoğlu A., Aköz T. The modified Butler arthroplasty for congenital contracture of fifth toe. Türk Plast Rek Cerr Dergisi 2005.
■ Avcı G., Aydogdu E ., Yildirim S. , Aköz T. Periorbital defects and reconstruction. Türkiye Klinikleri J Opthalmol 2004; 13:138-44.
■ Aydogdu E ., Akan M., Avcı G., Aköz T. Static suspension using mesh polypropylene for treatment of facial paralysis. Turk Arc Otolaryngol, 2003; 41(1):44-51.
■ Aydogdu E ., Eker G., Mısırlıoğlu A., Aköz T. A giant lymphedema at lower extremity. Ankara Cerrahi Dergisi. 5(3), 2003, 112-5.
■ Kan A.D. , Aydogdu E., Aköz T. The septal perforations. Hayd. Num. Dergisi. Impress.

KONGRE ÇALIŞMALARI

SÖZLÜ BİLDİRİLER:
■ Yüz Bölgesinde Perforatör fleplerin kullanılması. Güniz Eker Uluçay, Mithat Akan, Serkan Yıldırım, Eser Aydoğdu, Tayfun Aköz. 26. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ulusal Kongresi,21-25 Eylül 2004-Ankara
■ Serbest Rektus Abdominis Kas ve Kas deri fleplerinin baş boyun rekonstrüksiyonundaki yeri. Serkan Yıldırım, Eser Aydoğdu, Gülden Avcı , Tayfun Aköz. 25.Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kongresi 14-17 Ekim 2003, Samsun.
■ Mandibula Rekonstrüksiyonunda karşılaşılan problemler ve çözüm önerileri. Serkan Yıldırım, Eser Aydoğdu,Mithat Akan,Güniz Eker Uluçay, Tayfun Aköz. 25.Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kongresi 14-17 Ekim 2003, Samsun.
■ Serbest Rektus Kas ve kas deri fleplerinin donör saha morbiditesinin incelenmesi. Serkan Yıldırm, Eser Aydoğdu, Veysel Kadılar, Tayfun Aköz. 25.Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kongresi 14-17 Ekim 2003, Samsun.
■ Alt ekstremite rekonstrüksiyonunda serbest rektus abdominis deneyimlerimiz. Serkan Yıldırım, Eser Aydoğdu, Gaye Taylan, Tayfun Aköz. 25.Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kongresi 14-17 Ekim 2003, Samsun.
■ Cerrahi Lupun Serbest doku aktarımındaki yeri. Serkan Yıldırım, Eser Aydoğdu, Kaan Gideroğlu, Barış Çakır, Tayfun Aköz. 25.Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kongresi 14-17 Ekim 2003, Samsun.
■ Meme küçültme operasyonlarında inferior pedikül ve süperior glandüler pedikülün kombine kullanılması. Mithat Akan, Betül Tanoğlu, Eser Aydoğdu, Tayfun Aköz.
■ Orbita Egzantrasyonu uygulanan vakalarda rekonstrüksiyon seçeneklerinin irdelenmesi. Kaan Gideroğlu, Serkan Yıldırım, Eser Aydoğdu, Tayfun Aköz.
■ Alt Ekstremite defektlerinde nörokutan flep uygulamalarımız. Kaan Gideroğlu, Serkan Yıldırım, Eser Aydoğdu, Güniz Eker, Tayfun Aköz. 23. Ulusal Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi Kongresi Eylül 2001

POSTERLER
1- Malign melanomlu bir olguda paramedikal yaklaşımın sonuçları. Güniz Eker, Eser Aydoğdu , Aykut Mısırlıoğlu, Tayfun Aköz.
Tıp Onkoloji Günleri,07-09 Kasım 2001.

2- Konvansiyonel ve Alternatif serbest flep uygulamalarımız. Serkan Yıldırım,Mithat Akan, Barış Çakır, Eser Aydoğdu, Tayfun Aköz.
23. Ulusal Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi Kongresi Eylül 2001.

3- Yüzde orta-küçük vasküler anomalilerin tedavisinde skleroterapi ile silikon yaprağın kombine kullanımı. Aykut Mısırlıoğlu, Kaan Gideroğlu, Eser Aydoğdu, Tayfun Aköz.
23. Ulusal Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi Kongresi Eylül 2001.

4- Malign melanomlu bir olguda paramedikal yaklaşımın sonuçları. Güniz Eker, Eser Aydoğdu , Aykut Mısırlıoğlu, Tayfun Aköz.

23. Ulusal Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi Kongresi Eylül 2001.
■ Alt ekstremitede oldukça geniş çaplı lenfödem. Eser Aydoğdu, Güniz Eker, Serkan Yıldırım, Tayfun Aköz. 23. Ulusal Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi Kongresi Eylül 2001.

■ Periorbital lezyonlar ve Rekonstrüksiyonu: Nedenler, çözümler ve sonuçlar . Gülden Avcı, Eser Aydoğdu, Serkan Yıldırım, Tayfun Aköz.
■ Faysal paralizide mesh prolen kullanımı. Eser Aydoğdu, Aykut Mısırlıoğlu, Gülden Avcı, Güniz Eker, Tayfun Aköz. . 23. Ulusal Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi Kongresi Eylül 2001.
■ Sırt Bölgesinde 30 yıllık dev lipom. Eser Aydoğdu, Aykut Mısırlıoğlu, Betül Tanoğlu, Tayfun Aköz. 24. Ulusal Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi Kongresi Ekim 2002- Ankara


Related Articles

HİPNOTERAPİST YASEMİN AYDOGDU

Yasemin Aydoğdu; İstanbul Arel Üniversitesi Klinik Ağırlıklı Psikoloji Yüksek Lisans İstanbul Üniversitesi İnsan Kaynakları Yüksek Lisans Çukurova Üniversitesi Pedagoji Yüksek

KOORDİNATÖR GÜLTEN ÖZBEK

EĞİTİM İstanbul Üniversitesi – İktisat Fakültesi PROFESYONEL DENEYİM International Slimming Center / Zayıflama Merkezi / Bağdat Caddesi – Erenköy İşletme