Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' conflicts with 'zlib output compression' in /home/slim/public_html/wp-content/plugins/check-and-enable-gzip-compression/richards-toolbox.php on line 195
ONLİNE ZAYIFLAMA | Diyet, Zayıflama, Diyetisyen, Online Diyet, Fiyatları

ONLİNE ZAYIFLAMA

ONLİNE ZAYIFLAMA

 

IMG_0948 - Kopya

ONLİNE ZAYIFLAMA

Online zayıflama programımız ile zayıflamak isteyen üyelerimiz, beslenme uzmanlarına E-mail veya WhatsApp  iletişimi ile her türlü diyet ve beslenme sorularını sorabilmektedir.

Online zayıflama üyelerimizin soruları ve beslenme uzmanlarımızın yanıtları : 

Beslenme uzmanına sor

Neden erkekler daha hızlı kilo verir ?

Erkeklerin metabolizma hızları kadınlardan daha yüksektir ve vücutlarındaki yağ oranı kadınlardan daha azdır. Aynı kiloda ki kadına göre erkek daha  fazla kalori yakar.

Kadınların vücutlarında, erkeklere göre daha fazla yağ dokusu daha az kas dokusu vardır. Bu sebeple kadınlar daha kolay kilo alır ve daha yavaş kilo verirler.

Beslenme uzmanına sor

Soda içerek zayıflanır mı ?

Soda vücudun su tutmasına ve çabuk acıkmasına yol açar. Günde 1 şişeden fazla içilmemelidir. Hazmetmeyi hızlandırır ama. Soda kan  şekerini  düşürerek daha çabuk acıkmaya sebep olur. Zayıflamak için gün boyu sürekli soda içilirse yediğimiz besinler hemen sindirileceği için acıkmada hızlı ve sürekli olur .Buda diyet yapmayı zorlaştırır.

Ayrıca son yıllarda çıkan meyveli sodalar da, içeriklerinde ki şeker den dolayı fazla kalori içerir ve şişmanlatır.

Beslenme uzmanına sor

Limonlu su zayıflatır mı ?

Limon suyu veya limonlu su içmek zayıflatmaz. Ama özellikle sabah aç karınla sıcak limonlu su içmek, hazmı kolaylaştırır. Bağırsakların ve sindirim sisteminin çalışmasını hızlandırır. Fakat mide problemi olanlarda limonlu su midenin fazla asit salgılamasına sebep olarak mide rahatsızlıklarının artmasına sebep olur. Bağışıklık sistemini güçlendirir. C vitamini almanızı sağlar. Kahvaltıda yediğiniz besinlerin içinde ki demirin emilmesini sağlar. Sabah veya akşam yatmadan ılık limonlu su içmek sağlık ve metabolizma hızlandırma açısından faydalıdır.

Beslenme uzmanına sor

Su zayıflatır mı ?

Suyun zayıflatma özelliği yoktur. Su tokluk hissi yaratır. Yemeklerden 10 dakika önce 1-2 bardak su içmek daha az yemek  yememize ve çabuk doymamıza sebep olur. Özellikle lifli, posalı besinler midede su ile genleşerek bizi uzun süre tok tutar, böylece diyet yapmamız kolaylaşır. Normal olarak her insanın günde 8 bardak ( 2 – 3 litre ) su içmesi gerekir. Vücudumuzun % 50-65 i sudur. Su sindirimi kolaylaştırır, toksinlerin vücuttan daha kolay atılmasını sağlar, cildi nemlendirir ve kırışıklıkları önler, bağırsakların çalışmasına yardımcı olur ve kilo vermeyi hızlandırır. Sabah kalkınca aç karınla  1bardak ılık su içmek, metabolizmanın temizlenmesi için çok yararlıdır.

Beslenme uzmanına sor

Bir gıdanın kalorisinin yüksek olduğunu nasıl bilebilirim ?

Ambalajlı ürünlerin üzerinde yasalar gereği, kalori, yağ ve diğer besin öğeleri yazmaktadır.

Satın  aldığınız ve yediğiniz gıdaların kalori ve yağ oranlarını paketin üzeri de yazan 100 gram besin öğelerine bakarak görebilirsiniz. Bisküvi, cips, kuru yemiş, çikolata gibi gıdaları yemeden önce paketin üstündeki kalori ve yağ oranlarına bakarsanız, bu sizi o gıdayı yemekten vazgeçirecektir veya daha az ve daha seyrek yemenizi sağlayacaktır.

Kalorisi yüksek gıdaları yemeden önce durun ve bir süre bunu yemeye değer mi diye düşünün.

Online Diyetisyen  – Online ZayıflamaRelated Articles

ZAYIFLAMA ÖNERİLERİ

ZAYIFLAMA ÖNERİLERİ * Kalıcı ve sağlıklı fazla kilolardan kurtulmak  için, hem gündelik kalori tüketiminizi azaltın, aynı zamanda gündelik harcadığınız enerji

BAHARATLARIN FAYDALARI

BAHARATLARIN FAYDALARI   Baharatlar tat verici olarak kullanıldığı gibi şifa kaynağı olarakta günümüzde kullanılmaktadir. Baharatların faydaları ; Zencefil bulantıya iyi gelen

ALKALİ DİYET NEDİR ?

ALKALİ DİYET NEDİR? Sadece Türkiye de değil tüm dünyada bir süredir popüler olan alkali diyet aslında sadece zayıflama yöntemi olarak

3 comments

Write a comment
 1. Buket K.
  Buket K. 6 Temmuz, 2015, 09:41

  Kekik suyu içerek zayıflanır mı ?

  Reply this comment
 2. Tuğrul Kara
  Tuğrul Kara 10 Temmuz, 2015, 01:25

  Online zayıflama süresi ve fiyatı nedir ?

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*