ONLİNE DİYET SİTELERİ

ONLİNE DİYET SİTELERİ

Online diyet

ONLİNE  DİYET

Günümüzde özellikle büyük şehirlerde, kişilerin hayatında ki en önemli şey zaman. Çalışma saatlerinin uzun olması, trafikte geçen zaman, hafta sonu çalışmaları ve fazla mesailer, kişiye kendi için ayıracak hiç boş zaman bırakmıyor. Ayrıca bu tempoda yaşamak, gün boyu oturarak bilgisayar başında çalışmak kişiyi iyice hareketsiz gün boyu oturur hale getiriyor. Yanlış beslenme ve hareketsizlik bir araya gelince ve yıllar ilerledikçe kişide fazla kilolar artarak birikiyor.

Çözüm; Madem bu yaşam temposunu sürdürmek zorundasınız, o zaman bu tempoda yapabileceğiniz değişiklikleri hayatınıza katmanızdır.

Bizim size önerimiz; Zayıflama diyet listenizi her hafta, sizin bu yoğun hayatınıza uygun olarak  hazırlayalım ve size gönderelim, bize gelmeden uzaktan sizi online diyet programı ile takip edelim.

Önce internet sitemizden online diyet üye bilgi formunu doldurup bize gönderin, ayrıca kan tahlili sonuçlarınızı, yaşam tarzınızı, beslenmede ki vazgeçilmezlerinizi, o hafta ki sosyal hayatınızı da yazıp gönderin.

Diyetisyeniniz bunları inceliyor ve telefonla sizi arıyor, sonra size özel olarak, haftalık beslenme listenizi hazırlayarak, e-mail’le gönderiyor.

Siz bir hafta boyunca beslenme listenize uygun besleniyorsunuz. Bu listeyi uygularken aklınıza takılan soruları, diyetisyeninizi telefonla arayarak veya mail göndererek sorabiliyorsunuz.

Bir hafta boyunca yediğiniz içtiğiniz her şeyi beslenme günlüğü tutarak yazıyorsunuz.

Bir haftanın sonunda, tartılıp son kilonuzu ve beslenme günlüğünüzü diyetisyeninize e- maille gönderiyorsunuz.

Diyet motivasyonunuzu hep taze tutmak için size her hafta :

E-mail’le, bilgilendirici diyet ipuçları,  zayıflamak için faydalı bilgiler gönderiyoruz.

Cep telefonunuza, SMS ve  whatsApp tan mesajlar gönderiyoruz.

Ayrıca siz istediğiniz zaman bizi arayarak her türlü sorunuzu diyetisyeninize sorabiliyorsunuz.

Böylece elinizin altında ki, bilgisayar ve  cep telefonunuz ile sürekli iletişim halinde  oluyoruz.

Artık fazla kilo problemi yaşayan ve bir diyet uzmanına gidecek vakti olmayanlar için, biz uzaktan online diyet takibi ile size ulaşarak hizmet veriyoruz.

Fazla kilo sorunu yaşayan ve ideal kilosuna inmek isteyen kişilere önerimiz, her zaman yapabileceğiniz ve yaşam boyu sürdürebileceğiniz zayıflama diyeti listelerini uygulamanızdır. Ayrıca diyet ve fiziksel aktivite bir arada olmalıdır.

ONLİNE DİYET PROGRAMI  

Slimming Center & Estetik – Bağdat Caddesi – Kadıköy Related Articles

GOJİ BERRY – ZAYIFLAMADAKİ YERİ

GOJİ  BERRY  –  ZAYIFLAMADAKİ YERİ Goji berry nedir, zayıflamadaki rolü nedir ve yan etkileri var mıdır? Goji berry son zamanlarda

OMEGA 3

OMEGA 3 Omega-3 bir yağ türüdür (Alfa linolenik asit) Vücut tarafından yapılamayan ve dışarıdan besinlerle alınması gereken doymamış yağ asitlerinden

SELÜLİT ÖNLEYİCİ DİYET

Selülit oluşumunda kişinin  genetik yapısı, olumsuz yaşam koşulları, düzensiz beslenme ve hormon bozukluklarının etkili olduğu bilinir. Lenf dolaşımının bozulması sonucunda

No comments

Write a comment
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*