Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' conflicts with 'zlib output compression' in /home/slim/public_html/wp-content/plugins/check-and-enable-gzip-compression/richards-toolbox.php on line 195
NEDEN KİLO VERMELİYİM ? | Diyet, Zayıflama, Diyetisyen, Online Diyet, Fiyatları

NEDEN KİLO VERMELİYİM ?

NEDEN KİLO VERMELİYİM ?

Neden kilo vermeliyim

NEDEN KİLO VERMELİYİM ?

Bedeninizle ilgili neler hissettiğiniz belki de kendinizi nasıl hissettiğiniz konusunda merkezi bir yer almaktadır. Birçok kişi görüntüsü nedeniyle kendilerini genel olarak mutsuz hissedebilmektedir. Bedeninizin düzgün olup olmadığına aldırmaksızın bedeniniz hakkındaki olumlu bakışınız çok önemlidir. Kilo verirken sağlığınıza yeniden kavuşuyor olmanız ve kilo vermedeki başarınız bedeninizle ilgili iyi hissetmenize de yardımcı olacaktır.

Neden kilo vermeliyim ? Bedeninizin size verilmiş bir hediye olduğunu düşünün. Sizin yaşamanıza, hareket etmenize ve birçok işi başarmanıza yardımcı olmaktadır. Bedeninizle ilgili olumlu şeylere odaklanırsanız, bedeninizle savaşmayı da bırakabilirsiniz.

Neden kilo vermeliyim ? Beden imajıyla kendine güven arasında bağlantı kurmayın. Nasıl göründüğünüzle kim olduğunuz arasında bağlantı kurmak anlamsız olabilir. Görüntünüz sadece kim olduğunuz ve neyi başardığınızla ilgili bütünün sadece bir kısmı. Görüntünüz nasıl olursa olsun belki de yaşamınızda birçok işi başardınız. Bunları fark edin ve hatırlayın. 

Neden kilo vermeliyim ? Bedeninize bakmaktan kaçınmayın. Bedeninden memnun olmayan birçok kişi aynalara ve bedenine bakmaktan vazgeçer. Bedeninizden uzaklaşmak yerine onu bir arkadaşınız gibi görmenin yollarını arayın.

Kendinizle ilgili pozitif yanları bir kağıda yazın. Yazdığınız sözleri aynanın üstüne, masanıza arabanıza asın.

Olumlu ve destekleyici insanlarla bir arada olmaya çalışın

Unutmayın ki bazen kilolar ve sağlık birbirinden bağımsız olabilir. Zayıf bazı kişiler de sağlık riskiyle karşı karşıya olabilirler. Bazı kişilerin görüntüyle ilgili derdi olsa da aslında alışkanlıkları ve yeme tarzları çok güzel olabilir. İyilik ve güzellik de aslen budur. Kendi alışkanlıklarınızla ilgili de kendinizi ne kadar iyi hissederseniz çevreye yaydığınız ışık da o kadar güzel olacaktır.

Neden kilo vermeliyim? Sağlığım için,  gün boyu daha rahat hareket edebilmek için, aktif olabilmek için, istediğim giysileri giyebilmek için.

Slimming Center & Estetik –  Bağdat caddesi – İst.Related Articles

DİYET UNSUZ MUZ KREP

DİYET UNSUZ MUZ KREP  1 Muz 2 Yumurta 1 tatlı kaşığı sıvı yağ 1 tatlı kaşığı tarçın Yapılışı : Blendırda

BÖLGESEL ZAYIFLAMA

Bölgesel zayıflama için yağsız süt için. Amerikan Klinik Beslenme Dergisi’nde yayınlanan bir çalışmada; üç ay boyunca, zayıflama diyeti yapan iki

DİYET NASIL YAPILIR ?

DİYET NASIL YAPILIR ? Öncelikle diyete başlıyorum diyerek diyete başlanmaz, bundan sonra sürekli sağlıklı beslenmeye karar vermek gerekir. Alınan fazla

No comments

Write a comment
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*