Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' conflicts with 'zlib output compression' in /home/slim/public_html/wp-content/plugins/check-and-enable-gzip-compression/richards-toolbox.php on line 195
MUSTAFA S. – BAŞARI HİKAYESİ | Diyet, Zayıflama, Diyetisyen, Online Diyet, Fiyatları

MUSTAFA S. – BAŞARI HİKAYESİ

Kilo problemim, 6-7 yaşlarımda,düzensiz beslenmem ve daha çokta hareketsizliğim nedeniyle ortaya çıkmıştı.Olabildiğince haraket etmekten kaçıyordum.Nasıl besleneceğimi bilmiyordum.14 yaşıma geldiğimde 110 kiloya ulaşmıştım ve yaşımında ilerlemesiyle bu durumdan rahatsız olmaya başladım.Vücuttaki her fazla kilonun beni gereksiz yere ne kadar yorduğunu farkettim.
Beni yormayacak ve kolayca uygulayabileceğim bir beslenme programına sahip oldum.Daha sonra şehir değiştirdim ve spor yapma olanağım da bu sayede arttı.Günde sadece 25 dakikamı spora ayırarak ve düzenli beslenerek 6 ayda 30 kilo verdim. Şimdi o kadar kiloyu gereksiz yere taşımış olduğumu daha iyi anladım. Herşey için bir kez daha çok teşekkür ederim.


Related Articles

BAŞARI HİKAYESİ – M. CAN SÖNMEZ

M. CAN SÖNMEZ Size gelmeden önce 27 yaşında ve 104 kilo idim. Ben nasıl kilo veririm diye düşünüyordum. Özellikle annem

BAŞARI HİKAYESİ – GİZEM K.

GİZEM K. Size gelmeme ve benim bu normal kiloya inmeme daha önce Slimming Center da zayıflayan arkadaşım Serap sebep olmuştur.

BAŞARI ÖYKÜSÜ – ŞEYDANUR

BAŞARI ÖYKÜSÜ – ŞEYDANUR Benim  kendimi bildim bileli fazla kilom var.  Ve yıllardır kendi başıma diyet yaparım. Ne zaman bir

No comments

Write a comment
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*