pos sistemi

HAKKIMIZDA

Back to homepage

system-4bHepimiz  zayıflamanın mucizevi  ilaçlarla olmayacağını biliyoruz, ya da sadece  rejim yapmakla, sadece zayıflamacihazları ile veya sadece yağ alma ameliyatı ile…

Kilo verme, zayıflama, incelme aslında kişisel bir yolculuktur, bu yüzden kişiye özel bir planlama, kişiye özel bir protokol oluşturulmalıdır. Sonuçta herkesin farklı bir hikayesi vardır, dinlemek lazım…

Kliniğimizde uyguladığımız Sistem 4B protokolünden kısaca bahsetmek gerekirse; önce kişiye birkaç analiz yapıyoruz. Bu analiz; hem vücut analizi hem de kişilik ve alışkanlık analizlerinden oluşmaktadır. Genel yağlanma mı, bölgesel yağlanma mı, ödem probleminin olup olmadığı ve kan testleri değerlendirilir. Beslenme alışkanlıkları, yeme bağımlılıkları, en sevdiği yiyecekler öğrenilir. Daha önce sık sık kilo alıp verme hikayesi olup olmadığı öğrenilir. Psikolojik faktörler ortaya  çıkarılır. Kişinin beklentisi ortaya konulur ve Sistem 4B  devreye girer.

1B; beslenme ve diyet

2B; bilinçaltı temizliği

3B; bedensel küçültme, awt

4B; bölgesel incelme, lazer lipoliz

Analiz sonrası bu uygulamalardan oluşan kişiye özel bir protokol oluşturulur. Asıl problem hangisinden kaynaklanıyorsa ona yoğunluk verilir. Ve sonrasında kişiye özel bir takip oluşturulur. Bazı kişilikler aranıp hatır sorulmasını, randevularının hatırlatılmasını severken, bazı kişilikler ise bunu baskı olarak hisseder ve diyetten uzaklaşır. Yine burada da kişiye özel bir takip protokolü oluşturularak, SİSTEM 4B devamlılığı sağlanır.

Bugüne kadar size yeme dediler, ama neden yediğinizin arkasındaki gerçek araştırıldı mı? içinizde zayıflamaya direnen ne? Bloklarınız ne? Her sabah uyandığınızda yine ne giyeceğim stresi mi yaşıyorsunuz?  ya da kilo verdiniz yüzünüz ve vücudunuzun sarkmaması için önlem alındı mı?

SİSTEM 4B ilgili daha fazla bilgi almak için 0 216 384 71 72 ‘ yi arayabilirsiniz veya info@slimmingcenterestetik.commail atabilirsiniz.

pos sistemi