Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' conflicts with 'zlib output compression' in /home/slim/public_html/wp-content/plugins/check-and-enable-gzip-compression/richards-toolbox.php on line 195
BÖLGESEL İNCELME | Diyet, Zayıflama, Diyetisyen, Online Diyet, Fiyatları

BÖLGESEL İNCELME

BÖLGESEL İNCELME

4.B – BÖLGESEL İNCELME :LAZER LİPOLİZ cerrahi olmayan bölgesel incelme ve vücut şekillendirme yöntemidir. Lazer ışığı, yağ hücrelerinin zarlarına verilerek patlatılır ve bölgesel yağlanmaların azaltılması sağlanır. Vücudun her yerindeki, bölgesel fazla yağların giderilmesinde Lazer lipoliz uygulanabilir. Yağ hücreleri 1 milimetre çapındaki iğnelerle lazer ışığı verilerek parçalanır. Parçalanan yağlar vücut tarafından emilerek, kendiliğinden yok olur. İşlem bölgesinde ki gevşeyen ve sarkan deri sıkılaşır ve gerginleşir.

Lazer lipoliz yöntemi, tek seansta istenilen sonuca ulaştırması, sonucun uzun yıllar kalıcı olması, morluk, ağrı ve şişliğin az ve kısa süreli olması açısından hastalar tarafından tercih edilen bir yağ yakma ve vücut şekillendirme yöntemidir.

Lazer lipoliz yöntemi, kadın ve erkeklerde vücudun yağlanan bütün bölgelerinde rahatlıkla uygulanabilir. Yok edilemeyen inatçı ve dirençli yağları etkili ve hızlı bir şekilde ortadan kaldırır. Karın, kalça, bel, basen, diz, sırt bölgelerinde biriken bölgesel  fazla yağlarda, ayrıca yüz ve gıdı gibi hassas bölgelerde ve erkeklerde meme büyümesi tedavisinde, etkileyici ve başarılıdır.

Lazer Lipoliz’den, 1 ay sonra başlanan AWT cihazı uygulaması ile, lenfatik drenaj yapılarak ödem azaltılıp, cilt tonusu düzeltilerek uygulama sonuçları daha da iyi hale getirilir. Uygulama sırasında yok edilen yağ hücreleri geri gelmez. Ancak hasta, daha sonra fazla kilo alırsa, kalan yağ hücrelerinde hacim olarak artış olma olasılığı mevcuttur. Bu durumda işlemi tekrar yapmak gerekir. Bu nedenle uygulama sonrasında, elde edilen sonucun korunması ve kalıcı olması için, kişilerin bir daha kilo almamaya dikkat etmeleri ve düzenli spor yapmaları önerilir. Lazer Lipoliz’de yağlar lazer ile yakılır, vücutta bırakılır.

Lazer Destekli Liposuction’da ise yağlar lazerle yakılarak, sıvı hale getirilip ince kanüllerle çekilir. Tüm vücutta veya birden çok bölgesinde orta derecede yağ birikimi olan hastalarda, lazer lipoliz yerine lazer destekli yağ alma Liposuction işlemi yapılır. Klasik liposuction’da görülebilecek sarkma, gevşeklik ve düzensizlikler önlenmiş olur.


Related Articles

BESLENME & DİYET

1. BESLENME ve DİYET    KİLO VERME: Tahlil sonuçlarınıza, yaşınıza, zevklerinize,  iş ve sosyal hayatınıza uygun, alternatifler içeren,  beden ve

BİLİŞSEL TERAPİ

Kontrolsüz yemenin altında yatan duygusal sorunlarınızın ve ruhsal ihtiyaçlarınızın asıl nedenleri bilinçaltınızda gizlidir. Hipnoterapi seansları 

BEDEN KÜÇÜLTME & SELÜLİT

3.B – BEDEN KÜÇÜLTME ve SELÜLİT: AWT cihazı ile; vücunuzda ki bölgesel fazla yağlar ve selülitler akustik şok dalga

No comments

Write a comment
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*