Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' conflicts with 'zlib output compression' in /home/slim/public_html/wp-content/plugins/check-and-enable-gzip-compression/richards-toolbox.php on line 195
BAŞARI HİKAYESİ – ŞEYDA A. | Diyet, Zayıflama, Diyetisyen, Online Diyet, Fiyatları

BAŞARI HİKAYESİ – ŞEYDA A.

BAŞARI HİKAYESİ                                        

17 yaşındayım ve bu programa başlamadan önce her zaman çok mutsuzdum. Yaşım genç olmasına rağmen arkadaşlarımın giydiği hiçbir kıyafetin benim bedenime uyanını  bulamıyordum. Her alışverişe çıktığımda ağlayarak dönüyordum.  Kendime hiç bir şeyi yakıştıramıyordum.

Annemin  sizde zayıflayan bir arkadaşı nın ısrarı sayesinde hayatım büyük ölçüde değişti. Size geldiğim gün benim hayatımda önemli bir gündür.  Diyetisyenim bana uygun olan beslenme programını hazırlamıştı. Psikoloğum o listeye uyabilmem için bana  telkinlerde bulunmuştu. İlk günler ve haftalar çok kolaydı kilolarım yavaş yavaş gitmeye başlamıştı ve ben çok mutluydum. Ama daha sonra kilo veriş hızım yavaşlamaya başladı. Kilo veremediğim hatta aldığım zamanlarda oldu.  Kilo veremediğim zaman çok üzülüyordum. Ama diyetisyenim  Nurdan hanım her zaman bana destek olarak üzülmememi  bu günlerin geçeceğini söylüyordu.  Öyle de oldu ve ben 7 ayda  21 kilo verdim.

Şimdi de koruma programına başladım.  Kilo koruma çok farklı.  Artık kilo vermeyeceğim ama almayacağımda şimdi de bunu öğreniyor ve uyguluyorum. Geçen  7 ayda beynim kilo vermeye alıştığı için şimdi korumada bana verilen limitleri bile yiyemiyorum.  Ama diyetisyenim  Nurdan hanım bana artık yemem gerektiğini  ve artık kilo almayacağımı söylüyor, gerçekten de yesem de kilo almıyorum.

Slimming Center’a  yeni başlayan kişilere söyleyeceğim tek şey yılmadan azimle söylenen  her şeye uymaları  bunun sonunda mutlaka başarıya ulaşacaklardır. Ben yılmadım söylenen her şeyi uyguladım. Diyetisyenimle denemediğimiz diyet  kalmadı, o  günlerde herkesin desteğine ihtiyacınız oluyor evde de annem bana çok destek oldu ve sürekli beni motive etti. Annem ev alışverişini bana göre yaptı ve benim diyet listeme uygun yemekler pişirdi.

Slimming Center ekibinin büyük desteği  ile ben normal kiloya indim, artık istediğim her şeyi giyebiliyorum ve bu çok mutluluk verici bir şey. Uzun süredir görmediğiniz kişilerle karşılaşıp ta çok zayıflamışsın sana çok yakışmış denildiği zaman çektiğin bütün sıkıntıları unutuyorum.

En başta diyetisyenim Nurdan hanım’ın  güler yüzü ve tatlı dili sayesinde o sıkıntılı günleri beraberce atlattık ona çok teşekkür ediyorum.           ŞEYDA  A.

Slimming Center & Estetik – Bağdat Caddesi – Kadıköy 



Related Articles

ZEYNEP K. BAŞARI HİKAYESİ

Ben Zeynep K. oyuncuyum. Meslegim icabi gorunumume onem gostermek zorundayim. Ancak calisma kosullari, duzensiz yemek saatleri, fast food tuketimi ve

ASLI K.OĞLU – BAŞARI HİKAYESİ

Ekonomi okumak için  5 yıl Amerika’da kaldım. 57 kg olarak gittim. Döndüğümde 97 kiloydum, tam 40 kilo almıştım.  Sürekli düzensiz

BAŞARI HİKAYESİ – M. CAN SÖNMEZ

M. CAN SÖNMEZ Size gelmeden önce 27 yaşında ve 104 kilo idim. Ben nasıl kilo veririm diye düşünüyordum. Özellikle annem

No comments

Write a comment
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*