BAŞARI HİKAYESİ – M. CAN SÖNMEZ

M. CAN SÖNMEZ

Size gelmeden önce 27 yaşında ve 104 kilo idim. Ben nasıl kilo veririm diye düşünüyordum. Özellikle annem çok üzülüyor, evham ediyordu. Görüntü olarak da beni rahatsız ediyor, aynaya baktıkça ne yapsam da zayıflasam diyordum. 5 sene önce 2 ay akupunktur yaptırarak 18 kİlo vermiştim. O iki ay için de günde, sadece iki kere yemek yiyor, aralarda hiçbir şey yemiyordum zaten acıkmıyordum da. Fakat bir gün yürüyüş bandında yürürken baş dönmesi ve tansiyon düşmesi sonucu düşerek yaralandım ve akupunktur diyetini bıraktım. Sonrası malum 4 ayda verdiğim kiloları fazlasıyla hemen geri aldım.

İş yerimde ki müdürüm çok kilolu idi ve geçen sene, sizin zayıflama merkezinize başladı. Gün boyu ve yemekte bir arada olduğumuz için onun nasıl sağlıklı ve yiyerek zayıfladığını gördüm. O kilo koruma programına geçti, bir gün size kontrole gelirken beni de getirdi ve program üyelik bedelimin yarısını da ödedi. Kendisi bu süreçte çok rahat, aç kalmadan ve stressiz zayıfladığı için benim de başarabileceğime inandı. Tabi ki bende kendime güvendim ve zayıflayacağıma inandım. Slimming centera 104 kilo başladım, diyetisyenimle ayda 5 kilo hedefi koyduk ve 6 ayda 31 kilo verdim. Bu süre içinde düzenli olarak günde 3 tam öğün ve aralarda ara öğünler yedim. Her akşam evde yürüyüş bandına 45 dakika yürüdüm. 3 litre su mutlaka içtim. Yavaş yemek yemeyi öğrendim.  Düşünerek yemek yemeyi öğrendim. Yüksek kalorili saçma sapan atıştırmalıklardan vaz geçtim. Şu anda 73 kiloyum ve 3 aydır kilo koruma yapıyorum ve kilomu koruyorum.

Slimming center da tüm ekip son derece samimi ve üyelerine müşteri gibi davranmıyor. Her hafta kontrole isteyerek ve keyifle gidiyorum. Zaten bir hafta kontrole gitmeseniz hemen arayıp, neden gelmediğinizi sorarlar yeni bir randevu yazarlar.İstediğim zaman arayıp soru sorabiliyorum. Hafta içinde cep telefonu ve Mail mesajları ile diyette olduğunuzu hatırlatırlar, diyet motivasyonunun hep taze kalmasını sağlarlar.

Diyet yapmanın zor ve keyifsiz olduğunu düşünen herkese tavsiye ederim. Bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar diler ve pek çok kilolu kişiyi zayıflatmanızı dilerim .

Slimming Center & Estetik – Zayıflama merkezi Yorum yok

Yorumlar
Yorum Yok! İlk yorumu sen gönder!

Yorum Yaz

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*